0555 090 87 37 satis@sfpturkey.com.tr

MARCONI Uyumlu Gigabit Bi-Di SFP Modül - 1000Base-LX 1550nm TX/1310nm RX 5Km SM LC DDM Bidirectional

SFPTURKIYESBD(B)SM005GD

Bi-Directional Gigabit SFP ürünlerin standart 1.25G SFP'lerden temel farkı çift yönlü veri iletişimini tek bir kıl üzerinden yapmasıdır. Standart mesafelerde genellikle 1310nm ve 1550nm dalgaboylarını kullanmaktadır. Bağlantı için kullanılacak modeller frekansların birbirini tutması için ters olarak seçilmelidir.

Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: SFP-1G-BX-D-3KM-MA, sfp modül, 1000base modül, single mode bidi, bidirectional sfp modül, MARCONI, Gigabit Bi-Di SFP Modül,

Kategoriler
Marka

SİTEMİZDE ARAYIN